Bijna elk weekend worden er door de teams van Far Ut uit- en thuis wedstrijden gespeeld.
Dames 1 speelt de thuiswedstrijden in De Utherne in IJlst.
Meiden A en Meiden B spelen hun thuiswedstrijden gewoon in Dorpshuis Oan it Far, net als Dames 2 en recreanten.
WISKY/Far Ut Dames 1 speelt de thuiswedstrijden in De Driuwpolle in Woudsend.
Uitslagen
Datum | Wedstrijden | Resultaten | Sets |
---|
16 March 09:00 | Autobedrijf van Slooten Urk MA 1 - Far Ut MA 1 | 3-1 | 25-20, 25-18, 25-16, 16-25 |
15 March 19:30 | Far Ut DR 2 - s.v. Thor DR 1 | 1-3 | 15-25, 15-25, 25-21, 18-25 |
15 March 19:30 | Far Ut DS 1 - CoVos DS 3 | 1-3 | 23-25, 18-25, 25-17, 21-25 |
15 March 19:00 | BEO DS 2 - Far Ut DS 2 | 3-1 | 25-27, 25-16, 25-21, 25-16 |
09 March 15:00 | Far Ut MA 1 - VC Sneek MA 2 | 1-3 | 25-20, 20-25, 25-27, 22-25 |
09 March 13:00 | Far Ut MB 1 - S.V.W. MB 2 | 4-0 | 25-14, 25-13, 25-13, 26-24 |
08 March 20:45 | BEO DR 1 - Far Ut DR 1 | 2-2 | 25-21, 24-26, 25-19, 22-25 |
08 March 19:30 | Far Ut DS 2 - CoVos DS 6 | 4-0 | 27-25, 25-20, 25-17, 25-21 |
08 March 19:00 | CoVos DS 5 - Far Ut DS 1 | 1-3 | 17-25, 25-16, 20-25, 23-25 |
02 March 13:00 | Far Ut MA 1 - v.c. Joure MA 1 | 3-1 | 25-27, 25-18, 25-18, 25-20 |
Programma
Wanneer | Wedstrijden | Locatie | Navigatie |
---|
22 March 19:30 | Far Ut DR 1 - Flora DR 1 | Oan it Far in Hommerts | |
22 March 21:00 | Far Ut DR 2 - v.c. Joure DR 1 | Oan it Far in Hommerts | |
23 March 19:00 | Swette Switters DS 1 - Far Ut DS 1 | Wardy in Scharnegoutum | |
30 March 13:00 | Far Ut MB 1 - DOSKO/Acta MB 1 | Oan it Far in Hommerts | |
30 March 15:00 | Far Ut MA 1 - Swette Switters MA 1 | Oan it Far in Hommerts | |
02 April 20:15 | Far Ut DS 2 - Oeverzwaluwen DS 2 | Oan it Far in Hommerts | |
05 April 19:00 | Top en Twel DS 2 - Far Ut DS 2 | It Harspit in Oppenhuizen | |
05 April 19:00 | v.c. Joure MA 1 - Far Ut MA 1 | Sportfun in Joure | |
05 April 19:00 | S.V.W. MB 2 - Far Ut MB 1 | De Rolpael in Workum | |
05 April 19:30 | Far Ut DS 1 - Punt Ut DS 1 | Utherne in Ijlst | |
Voor een overzicht van het volledige programma, de uitslagen en de standen van alle Far Ut teams:
Lees meer op de website van de Nevobo
Wedstrijden van WISKY/Farut Dames 1:
Wanneer | Wedstrijden | Locatie | Navigatie |
---|
22 March 19:00 | N.O.K. DS 3 - WISKY DS 2 | It Klif in Oudemirdum | |
22 March 19:00 | BEO DS 3 - WISKY DS 3 | De Gearte in Bakhuizen | |
23 March 17:00 | Swette Switters DS 2 - WISKY/Far Ut DS 1 | Wardy in Scharnegoutum | |
05 April 19:00 | WISKY DS 2 - CoVos DS 7 | De Driuwpolle in Woudsend | |
05 April 19:00 | WISKY MB 1 - v.c. Joure MB 2 | De Driuwpolle in Woudsend | |
05 April 21:00 | WISKY/Far Ut DS 1 - BEO DS 1 | De Driuwpolle in Woudsend | |
05 April 21:00 | WISKY DS 3 - N.O.K. DS 2 | De Driuwpolle in Woudsend | |
08 April 19:00 | Tsjûkemarders DS 1 - WISKY/Far Ut DS 1 | Gymzaal De Twilling in Echten fr | |
12 April 19:00 | TriVia MB 1 - WISKY MB 1 | Toernooihal in Creil | |
12 April 19:15 | Heecherop DS 2 - WISKY DS 2 | Schuttersveld in Sneek | |